Dzień Sportu z Politechniką Bydgoską - 7 października
03 października 2023

Dzień Sportu z Politechniką Bydgoską

Termin: 07.10.2023r. (sobota), w godz.10.00 – 14.00

Miejsce:  Akademickie Centrum Sportu, Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich  Al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Bydgoszczy i okolic oraz całą społeczność akademicką Politechniki Bydgoskiej na "Dzień Sportu z Politechniką Bydgoską", który odbędzie się na terenie uczelni, w Akademickim Centrum Sportu. Podczas wydarzenia odbędzie się Pokazowy Turniej Halowej Piłki Nożnej z udziałem drużyn m.in. znanych bydgoskich sportowców i działaczy, dziennikarzy, lekarzy, pracowników Urzędu Wojewódzkiego, Marszałkowskiego i Miejskiego oraz społeczności akademickiej PBŚ. Ponadto, będzie można wziąć udział w darmowych zajęciach fitness, na siłowni głównej, w sali cardio oraz na ściance wspinaczkowej.

PROGRAM

9.30 – 10.00 Pokaz umiejętności zapaśniczych zawodników KS Gwiazda Bydgoszcz w tym Bartłomieja Bartnickiego dwukrotnego olimpijczyka z Aten2004
i Pekin2008

10.15 – 13.00 Pokazowy Turniej Halowej Piłki Nożnej z udziałem drużyn m.in. znanych bydgoskich sportowców i działaczy, dziennikarzy, lekarzy, pracowników Urzędu Wojewódzkiego, Marszałkowskiego i Miejskiego oraz społeczności akademickiej PBŚ

W przerwach pomiędzy meczami pokazy taneczne w wykonaniu Wolf Dance Studio z Bydgoszczy, pokazy Marceliny Paluszkiewicz (Mistrzyni Polski w jeździe figurowej na rolkach i reprezentantki Kadry Narodowej) oraz pokazy wspinaczkowe w wykonaniu pracownika uczelni i trenerki sekcji wspinaczki sportowej klubu uczelnianego AZS Politechniki Bydgoskiej.

Ponadto, podczas Dnia Sportu, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na darmowe zajęcia fitness, na siłowni głównej, w sali cardio oraz na ściance wspinaczkowej:

SALA FITNESS

10.00 – 14.00 Aerobik i ćwiczenia fitness z trenerem i zawodnikami KU AZS Politechniki Bydgoskiej

SIŁOWNIA GŁÓWNA

10.00 – 14.00 Ćwiczenia siłowe z trenerami i zawodnikami sekcji sportowych KU AZS Politechniki Bydgoskiej

SALA CARDIO

10.00 – 14.00 Ćwiczenia aerobowe z trenerami i zawodnikami KU AZS Politechniki Bydgoskiej (ergometry wioślarskie, bieżnie kardio, orbitreki, rowery stacjonarne)

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

13.00 – 14.00  Wspinaczka sportowa z trenerem i zawodnikami klubu uczelnianego AZS Politechniki Bydgoskiej (ścianka wspinaczkowa w hali głównej)

14.00 Zakończenie Dnia Sportu

Serdecznie zapraszamy!