E-podręczniki wydawnictwa Pearson
13 stycznia 2021

Uprzejmie informujemy, że Biblioteka Główna UTP wykupiła roczny dostęp do 65 tytułów e-podręczników Wydawnictwa Pearson.

eTextbooki dostępne są na platformie VitalSource, która działa na zasadzie wirtualnej wypożyczalni, każdy użytkownik może wypożyczyć podręcznik na okres jednego dnia. W ramach licencji nasza uczelnia ma dostęp dla 1 jednoczesnego użytkownika dla każdego podręcznika.
Wykładowcy mogą dodatkowo (po uprzednim zgłoszeniu) uzyskać 2-letni darmowy dostęp do podręcznika i dodatkowych materiałów np. testów, instrukcji. Zgłoszenie (imię, nazwisko, adres email, tytuł/ISBN podręcznika) należy przesłać na adres: justyna.skawianczyk-zur@pearson.com.

Dostęp do e-podręczników jest możliwy ze wszystkich komputerów sieci uczelnianej oraz poza siecią dla użytkowników posiadających aktywne konto biblioteczne.

Wykaz dostępnych podręczników