Enea Bydgoszcz Triathlon po raz drugi!
26 sierpnia 2021

28 i 29 sierpnia w samym centrum Bydgoszczy już po raz drugi w tym roku odbędzie się największa triathlonowa impreza w Polsce - Enea Bydgoszcz Triathlon!

W ramach imprezy odbędą się także Studenckie Mistrzostwa Polski sztafet w triathlonie na dystansie 1/8 o puchar JM Rektora Politechniki Bydgoskiej.

Będzie tam także nasza reprezentacja!

Walczyć będą:

• sztafety studenckie
    • kobieca 1 – Daria Olbińska, Małgorzata Czaplicka, Anna Kloska
    • męska 2 – Karol Szczeblewski, Dawid Małacha, Szymon Betlewski
    • mix – Martyna Licznerska, Patryk Jańczak, Przemysław Obara
  • sztafeta pracownicza - mgr Adam Dahms, prof. Szymon Różański, prof. Maciej Dutkiewicz

Ekipy AZS Politechniki Bydgoskiej w drugi dzień zawodów – 29 sierpnia– wystartują w sztafetach 1/8, dystans super krótki (475 m pływania/ 21 km jazdy rowerem/ 5,5 km biegu).

Naszych zawodników wspierać będziemy na naszym CHILL STOISKU w Strefie EXPO!

Rok 2021 jest szczególny dla naszej uczelni ze względu na 70-lecie istnienia i przekształcenie w Politechnikę Bydgoską - na naszym stoisku będziecie mogli stanąć przed kamerą i złożyć nam życzenia na tle okolicznościowej ramki! Czekamy tam na Was!

Więcej o zawodach na https://bydgoszcztriathlon.pl/.