Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki
03 grudnia 2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII edycji konkursu „Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”.

Akcja ma na celu promocje polskiej nauki oraz potencjału twórczego polskich wynalazców.

Zgłoszenia wynalazków do konkursu, w którym nagrodą jest 30 tysięcy złotych dla zespołu wynalazczego oraz kampania reklamowa dla uczelni o wartości 50 tysięcy złotych w mediach INFOR Biznes („Dziennik Gazeta Prawna”, gazetaprawna.pl, forsal.pl, dziennik.pl) należy kierować do 11 stycznia 2021 roku na adres: eureka@dziennik.gazetaprawna.pl.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wybrane wynalazki będą prezentowane na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” od lutego 2021 r. w cyklu redakcyjnym „Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”, natomiast wszystkie zgłoszone do konkursu projekty znajdą się na stronie internetowej. Tam też dostępne są szczegółowe informacje na temat konkursu.

Informacje o składanych zgłoszeniach wynalazków (wydział, twórca, zespół) do konkursu "Eureka ! DGP - Odkrywamy polskie wynalazki" prosimy zgłaszać do specjalisty ds. proinnowacyjnych i promocji UTP mgr Wioletty Dobosiewicz-Bukaluk (telefonicznie tel. 52 374 94 10/508 196 509 lub email Wioletta.Dobosiewicz-Bukaluk@utp.edu.pl)