Goście z Indonezji z wizytą na UTP
02 sierpnia 2021

W ubiegłym tygodniu (28.07.2021) naszą uczelnię odwiedzili przedstawiciele Lembaga Pengembangan Pedidikan Nusa Tenggaro Barat (LPPNTB) z Indonezji – instytutu, który zajmuje się przyznawaniem stypendiów dla indonezyjskich studentów na wyjazdy zagraniczne.

Podczas spotkania omówione zostały możliwości przyszłej współpracy oraz warunki przyjmowania studentów z Indonezji na naszą uczelnię. Goście zapoznali się również z laboratoriami Wydziału Inżynierii Mechanicznej. W spotkaniu wzięli udział goście: pani Imanuella R. Andilolo (kierownik LPPNTB), pan Firmansyah, pani Sri Hastuti Novila Anggraini, p. Sylwia Tubielewicz-Olejnik (dyrektor Działu Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego).

Uczelnię reprezentowali prof. dr hab. Robert Karaszewski (pełnomocnik Rektora ds. współpracy z zagranicą w aspekcie procesu kształcenia), dr inż. Robert Polasik (prodziekan ds. kształcenia i spraw studenckich WIM), mgr Monika Wnęk (kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej), mgr inż. Katarzyna Zadworna (Dział Współpracy Międzynarodowej) oraz pracownicy WIM.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2021/indonezja{/gallery}