I Otwarty Bieg UKW „MILA KAZIMIERZOWSKA” im. Janka Żmudzińskiego
12 czerwca 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci, młodzież i dorosłych, do udziału w I Otwartym Biegu UKW „MILA KAZIMIERZOWSKA” im. Janka Żmudzińskiego. Biegi w różnych kategoriach wiekowych odbędą się w niedzielę 18 czerwca 2017 r. Start od godziny 10.00 przy biurowcu Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, Bydgoszcz, ul. Bydgoskich Przemysłowców 6.

Regulamin Biegu i rejestracja zawodników na stronie:

Cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Kacpra Grzeszczaka z Bydgoszczy, podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.
Kacperek ma 9 lat, jest dzieckiem niepełnosprawnym psychoruchowo, z hipotomią mięśniową, z encefalopatią, nie chodzi, nie mówi. Jest dzieckiem specjalnej troski, ma padaczkę. Swoje potrzeby fizjologiczne załatwia w pieluchy. Wymaga długotrwałej, kosztownej rehabilitacji.