II Akademicki Jarmark Wielkanocny & Wiosenny Piknik Zdrowia
20 lutego 2023

Politechnika Bydgoska zaprasza na II Akademicki Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 31.03.-2.04.2023 roku w fordońskim kampusie.

Oprócz pysznego jedzenia jarmarkowi towarzyszyć będzie wiele atrakcji i piękna muzyka na żywo. W naszych jarmarkowych budkach znajdziecie m.in. świąteczne ozdoby, wędliny, oscypki, miody, krówki, pierogi i obowiązkowy żurek. Pełna lista naszych wystawców

Wraz z Filharmonią Pomorską spotkamy się w Strefie Kultury, w której najmłodsi wezmą udział w zajęciach twórczych. Wysłuchamy też niedzielnego koncertu z animacją dla dzieci.

To nie wszystko!
Na naszej scenie wystąpią także Anglojęzyczne Przedszkole Niepubliczne SMYKI, Patrycja Mazurek-Toczko, Trójkowe TRIO z III LO w Bydgoszczy i wielu, wielu innych zdolnych artystów. Ponownie zobaczymy finalistę MAM TALENT - Waldka Kukurowskiego oraz pokaz kalisteniki w wykonaniu grupy Only Workout. Marlena Cichocka - finalistka VIII edycji programu MasterChef – przygotuje dla nas pokazy kulinarne połączone z degustacją przepysznych wielkanocnych potraw. SZCZEGÓŁOWY PROGRAM.

To nadal nie wszystko!
Jarmark Wielkanocny to idealna okazja, by sprawdzić swój stan zdrowia. Razem z Kujawsko-Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w Bydgoszczy oraz Przychodnią BAJKA zapraszamy Was na "Wiosenny Piknik Zdrowia", podczas którego będziecie mogli zrobić darmowe badania. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Zagroda z kurczakami
Nie ma Jarmarku Wielkanocnego bez kurczaków! Będziecie je mogli odwiedzić w specjalnie dla nich przygotowanym domku. Za bezpieczeństwo i komfort kurczaków odpowiadają najlepsi specjaliści z Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt.

Godziny otwarcia Jarmarku:
Piątek: 15:00-20:00