Inauguracja roku akademickiego 2020/2021
01 października 2020

7 października o godzinie 10:00 odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się online. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na uczelnianym kanale YouTube i na stronie www.utp.edu.pl.

Program wydarzenia:

• Hymn Państwowy
  • Powitanie gości
  • Wystąpienie inauguracyjne JM Rektora
  • Immatrykulacja studentów I roku
  • Gaudeamus igitur
  • Przemówienie Przewodniczącego URSS
  • Wręczenie odznaczeń i wyróżnień pracownikom i studentom
  • Wykład inauguracyjny: „Sztuczna inteligencja: wybrane zastosowania i aktualne wyzwania” – dr hab. inż. Michał Choraś, prof. uczelni
  • Zakończenie

Msza inauguracyjna odbędzie się 4 października 2020 r. o godz. 13:00 w kościele pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników, ul. gen. Mikołaja Bołtucia 5 (Fordon).

#ŚwiatPotrzebujeInżynierów, a my kształcimy ich już od 70 lat. Uroczysta inauguracja będzie wstępem do obchodów 70-lecia istnienia Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Zapraszamy do uczestnictwa online!