Informacje dla osób przyjętych na I rok studiów pierwszego stopnia (Tura 2)
06 października 2020

Zakończyliśmy ostatnią rekrutację na UTP - na studia pierwszego stopnia (Tura 2).

Szanowni Państwo, gratulujemy przyjęcia na studia na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym i dziękujemy za wybranie naszego Uniwersytetu.
Rozpoczęcie roku akademickiego 2020/2021 nastąpiło już 1 października.
W związku z późnym terminem ogłoszenia wyników rekrutacji oraz trwającą sytuacją epidemiczną i utrudnionym kontaktem osobistym z dziekanatem prosimy o dokładne zapoznanie się z załączonymi poniżej komunikatami i informacjami dotyczącymi rozpoczęcia studiów.

• KOMUNIKATY dla osób przyjętych na studia stacjonarne -> pobierz
  • KOMUNIKATY dla osób przyjętych na studia niestacjonarne -> pobierz
  • KLAUZULA RODO -> pobierz

Wszystkie osoby przyjęte na studia na UTP prosimy o pobranie poniższych dokumentów:

• ŚLUBOWANIE -> pobierz
  • OŚWIADCZENIE W SPRAWIE OPŁAT ZA USŁUGI EDUKACYJNE -> pobierz
  • WNIOSEK O ELS (osoby, których dane osobowe uległy zmianie lub przyjęte spoza UTP) -> pobierz

oraz ich wydrukowanie (lub przepisanie - czytelnie), podpisanie i dostarczenie do dziekanatu Wydziału odpowiednio:

• 08.10.2020. – studia stacjonarne (osobiście),
  • do 14.10.2020. – studia niestacjonarne (przesłanie na adres pocztowy siedziby właściwego dziekanatu).

Wykaz adresów dziekanatów wydziałów -> pobierz

Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich – dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, profesor uczelni