Informacje dla osób przyjętych na studia drugiego stopnia (Tura 1)
30 września 2020

Zakończona kolejna rekrutacja na UTP, tym razem na studia drugiego stopnia (Tura 1).

Szanowni Państwo, gratulujemy przyjęcia na studia na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym i dziękujemy za wybranie naszego Uniwersytetu.

Rozpoczęcie roku akademickiego 2020/2021 już jutro.

W związku z terminem ogłoszenia wyników rekrutacji w przeddzień nowego roku akademickiego oraz trwającą sytuacją epidemiczną i utrudnionym kontaktem osobistym z dziekanatem, prosimy o dokładne zapoznanie się z załączonymi poniżej komunikatami i informacjami dotyczącymi rozpoczęcia studiów.

• KOMUNIKATY dla osób przyjętych na studia stacjonarne ->pobierz
  • KOMUNIKATY dla osób przyjętych na studia niestacjonarne ->pobierz
  • KLAUZULA RODO ->pobierz

Wszystkie osoby przyjęte na studia na UTP prosimy o pobranie poniższych dokumentów oraz ich wydrukowanie (lub przepisanie - czytelnie), podpisanie i przesłanie na adres pocztowy siedziby właściwego dziekanatu w terminie nie później niż do 07.10.2020 r. (w przypadku studiów niestacjonarnych nie później niż w terminie pierwszego zjazdu).

• ŚLUBOWANIE ->pobierz
  • OŚWIADCZENIE W SPRAWIE OPŁAT ZA USŁUGI EDUKACYJNE ->pobierz
  • WNIOSEK O ELS (osoby, których dane osobowe uległy zmianie lub przyjęte spoza UTP) ->pobierz

Wykaz adresów dziekanatów wydziałów ->pobierz