Konkurs Atos IT Challenge
21 października 2020

Głównym celem konkursu jest szerzenie innowacji technologicznych wśród młodych liderów IT. Tym razem tematem przewodnim jest How Digital Can Decarbonize Non Digital.

IT Challenge: Co to jest?

• Międzynarodowy konkurs - dla studentów z całego świata w Austrii, Brazylii, Chin, Francji, Indii, Holandii, Rosji, Korei Południowej, Polski, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA.
  • Trudne wyzwanie - sprawdzenie nie tylko innowacji studentów, ale także ich rozwoju i umiejętności biznesowych, oferując równocześnie unikalne doświadczenia edukacyjne
  • Wparcie zespołu Atos dla studentów - pomoc studentom w rozwijaniu ich pomysłów
  • Niesamowity program nagród: 1 miejsce : 10,000 € 2 miejsce : 5,000 € 3 miejsce : 3,000 €
  • Zaproszenie na ceremonię rozdania nagród w Paryżu
  • Powiększone doświadczenie zawodowe i możliwość rozwoju w Atos Group
  • Rejestracja trwa do 29.11.2020

Wyzwanie dotyczy opracowania rozwiązań cyfrowych, które mogą mieć znaczące zastosowanie w świecie rzeczywistym.

Zgłoszenia drużyn do 29 listopada. Więcej informacji na stronie.