KONKURS - zaprojektuj wieszak lub system wieszaków
04 maja 2016

Firma Nomet Sp. z o.o. wiodący producent akcesoriów meblowych pod patronatem Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy ogłasza konkurs na projekt nietuzinkowego wieszaka lub systemu wieszaków.

Atutami prac będą oryginalne formy pod względem wzorniczym jak i użytkowym. W konkursie mogą wziąć udział studenci oraz absolwenci UTP w Bydgoszczy. Jest to wspaniała okazja na zaprezentowanie swojego talentu i ogromnej kreatywności. Nadesłane prace zostaną poddane wnikliwej ocenie a laureaci otrzymają następujące nagrody pieniężne.

Udział w konkursie oprócz nagród pieniężnych daje możliwość podjęcia stałej współpracy z Firmą Nomet w przyszłości.

Dodatkowe informacje oraz Regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej: www.wzornictwo.utp.edu.pl oraz u dr inż. Franciszka Bromberka (tel. 52 340 86 57).

konkurs zaprojektuj wieszak