Kursy w ramach projektu "Uczelnia kreatorem kompetencji kadr MŚP"
19 maja 2021

Kursy typu MOOC są kursami masowymi, otwartymi, realizowanymi on-line.

Wsparcie w ramach projektu kierowane jest do:

•  przedsiębiorców i ich pracowników z sektora MŚP, którzy chcą zaktualizować i pogłębić swoją wiedzę i kompetencje z praktycznych zagadnień funkcjonowania firmy wybierając jeden lub więcej komplementarnych kursów.
  • pozostałych chętnych, w tym studentów, osób bezrobotnych i biernych zawodowo oraz potencjalnych przedsiębiorców, którzy planują założyć własną działalność gospodarczą, stąd są zainteresowani nabywaniem wiedzy i umiejętności z zakresu merytorycznego kursu/ów , aby zwiększyć swoją wartość na rynku pracy/samozatrudnienia.

12.03.2021 ruszyła I edycja kursów. Nabór Uczestników będzie odbywał się bez względu na: płeć, rasę, pochodzenie etniczne, narodowość, religię, wyznanie, światopogląd, niepełnosprawność, wiek, ect. Rekrutacja prowadzona jest dla każdego kursu w trybie otwartym, bez limitu miejsc i kolejności zgłoszeń. Udział w kursach jest bezpłatny!

Terminy realizacji I edycji kursów:

•  Termin rozpoczęcia zapisów na kursy: 12.03.2021
  • Termin zakończenia zapisów na kursy: 25.05.2021
  • Termin rozpoczęcia kursów: 12.03.2021
  • Termin zakończenia kursów: 21.07.2021

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na to, że projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym Uczestnicy kursów zobowiązani będą do wypełnienia szczegółowego formularza uczestnictwa.
Do realizacji kursów zachęcamy wszystkich chętnych, zainteresowanych nabywaniem wiedzy i umiejętności z zakresu merytorycznego kursów.

Więcej o kursach TUTAJ