Nowe władze kanclerskie UTP
01 czerwca 2021

Kanclerz Marian Dahms posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku kanclerskim naszej uczelni. Uniwersytetem zarządza od strony administracyjno-technicznej. Sprawuje pieczę nad wymagającym procesem konsolidacji uczelni. Czuwa nad realizacją inwestycji budowlanych, dbając przy tym o poprawne funkcjonowanie infrastruktury technicznej UTP. Pasjonat wędkarstwa.

Zastępca Kanclerza - Magdalena Krysiak - wieloletnie doświadczenie menadżerskie zdobywała w strukturach szkolnictwa wyższego na wielu szczeblach zarządzania. Receptą na sukces jest praca z ludźmi i wspieranie rozwoju pracowników, kreatywne myślenie pozwala jej tworzyć nieszablonowe rozwiązania oparte o wiedzę biznesową. Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka kajaków, jazdy na rowerze oraz pasjonatka nieruchomości i home stagingu.

Nowym kanclerzom życzymy powodzenia na nowych stanowiskach!