Nowy prezes Klubu Uczelnianego AZS
17 czerwca 2020

8 czerwca 2020 roku zdalnie odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, podczas którego 54 delegatów udzieliło absolutorium ustępującemu zarządowi oraz wybrało nowego prezesa i zarząd na kadencję 2020/2022.

Zebraniu przewodniczył dr Andrzej Kostencki (Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UTP).  Do zarządu wybrano prezesa oraz 8 członków.

Wyniki wyborów do Władz Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy na kadencję 2020/2022 prezentują się następująco:

• Prezes:
    • dr hab. inż. Janusz Musiał, prof. uczelni (dziekan Wydziału Inżynierii Mechanicznej)
  • Członkowie zarządu:
    • Andrzej Kostencki
    • Karolina Błaszczyk
    • Monika Wiśniewska
    • Małgorzata Targowska
    • Martyna Licznerska
    • Bartosz Krauze
    • Dominika Ryś
    • Adam Dahms

Delegaci na Walne Zabranie Sprawozdawczo-Wyborcze OŚ AZS woj. kuj-pom. w Toruniu:

• Andrzej Kostencki
  • Adam Dahms

Delegat na Zjazd Zarządu Głównego AZS w Warszawie:

• Janusz Musiał

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w nadchodzącej kadencji!