Regionalne Dni Kariery
28 listopada 2016

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Regionalnych Dniach Kariery, które odbędą się 5 grudnia 2016 roku w Auditorium Novum na terenie kampusu Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego przy ulicy Kaliskiego 7 w Bydgoszczy.

W tym dniu zaplanowaliśmy spotkania z potencjalnymi pracodawcami oraz wykłady:

• „Rozwijaj się z Atos – ścieżki karier dla inżynierów, humanistów i nie tylko” – A. Cieślak (ATOS)
  • „Google od kuchni – Rozwój zawodowy w branży marketingu internetowego” – M. Kucharska/ Ł. Kmieć (Sunrise System)
  • „Planowanie Kariery Zawodowej” – A. Jakubczak (Manpowergroup)
  • „Nokia jako lider innowacyjnych rozwiązań i technologii naszej przyszłości” – K. Szweda (Alcatel – Lucent/ Nokia)

Wykłady odbywają się w panelach (1 panel zawiera 4 wykłady, całość trwa ok 1 godz.), panele odbywają się w trzech turach rozpoczynając się o godz. 9.00, 10.45 oraz 12.30. Wstęp jest wolny, nie obowiązuje rejestracja. Zapraszamy na rozmowy z wystawcami. Na tegorocznych Regionalnych Dniach Kariery na UTP będzie można spotkać:

1. Nokia
  2. Bazy i Systemy Bankowe
  3. Atos IT Services
  4. Sunrise System
  5. QuadGraphics
  6. Kaufland
  7. Iqor Global Services
  8. Cybercom
  9. Livingston
  10. Tyco Elektonics
  11. Młodzieżowe Biuro Pracy
  12. Solid Security
  13. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
  14. ManpowerGroup
  15. Wojewódzki Urząd Pracy
  16. CAN-PACK SA
  17. ID Logistics
  18. Boryszew Tensho Poland
  19. Eximo Project

Regionalne Dni Kariery w tym roku odbędą się również w Toruniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www Biura Karier UMK.