Seria webinariów "Unlocking Engineering Excellence"
30 września 2024

Szanowni Państwo,
zapraszamy na specjalną serię webinarów  Knovel "Unlocking Engineering Excellence", przygotowaną, aby pomóc zoptymalizować wyszukiwanie informacji naukowej i technicznej z obszaru inżynierii. Wykorzystaj w pełni dostępne zasoby! Ta seria, prezentująca wszechstronne narzędzia i dane Knovel, jest idealna dla inżynierów, naukowców, studentów i profesjonalistów technicznych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności i usprawnić swoją pracę.

Webinaria Knovel kierujemy zarówno do nowych, jak i stałych użytkowników chcących udoskonalić swoje obecne umiejętności. Trenerem podczas całej serii będzie Christian Vier, Senior Customer Success Consultant for Engineering, który podzieli się cennymi spostrzeżeniami i praktycznymi wskazówkami.

Rejestracja:

• 7.10.2024, godz. 10:00

Engineering Innovation in Record Time: Discover Knovel

• 9.10.2024, godz. 10:00

Maximizing Your Knovel Experience: User Accounts and Personalization

• 11.10.2024, godz. 10:00

Solve Complex Engineering Problems: Explore Knovel

Jeśli nie możecie dołączyć do nas na żywo, zarejestrujcie się, aby otrzymać nagrania webinarów!

Udział w webinariach jest nieodpłatny. Certyfikaty dla osób uczestniczących!
Szkolenia odbędą się w języku angielskim.

Polecamy!

Aktualności i zapowiedzi szkoleń również na Facebook'u Elsevier Polska, Instagramie oraz platformie X. Zapraszamy!