SPOTKANIE INFORMACYJNE PROGRAMU FULBRIGHT
05 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym oferty stypendialnej Polsko – Amerykańskiej Komisji Fulbrighta, które odbędzie się w dniu 12 kwietnia br. w Regionalnym Centrum Innowacyjności sala B115 (I piętro, prawe skrzydło).

Stypendia Komisji Fulbrighta finansują i ułatwiają pobyt w USA polskim studentom, doktorantom i pracownikom naukowym.
Podczas spotkania będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty stypendialnej oraz warunków, które należy spełnić, aby skorzystać z oferty.

Program spotkania:

• godz. 11.00 - 11.10 Wprowadzenie, powitanie gości – prof. dr hab. inż. Adam Gadomski, Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej
  • godz. 11.10 – 12.00 Oferta stypendialna Polsko – Amerykańskiej Komisji Fulbrighta – Pani Patrycja Gołąb, specjalista ds. Programów, Doradca Education USA, Program Officer
  • godz. 12.00 – 12.15 Konsultacje indywidualne

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników, doktorantów oraz studentów naszej Uczelni!

Wszelkich informacji udziela: Monika Wnęk Dział Współpracy Międzynarodowej