Stypendium „Topczubaszowa”
16 marca 2021

Stypendium ma zapewnić studentom na całym świecie najwyższej klasy międzynarodowe szkolenia w zakresie edukacji i przywództwa. Uniwersytet ADA zajmuje się przygotowywaniem innowacyjnych światowych liderów i promowaniem przydatnych badań w dziedzinie dyplomacji, spraw publicznych i międzynarodowych, biznesu, nauk humanistycznych i naukowych, technologii informacyjnych i inżynierii systemów. Programy studiów licencjackich oferowane przez uniwersytet obejmują administrację biznesową, finanse, ekonomię, inżynierię komputerową, informatykę, technologie informacyjne, studia międzynarodowe, media cyfrowe i komunikację, sprawy publiczne, prawo i programy magisterskie Administracja Biznesowa, MBA Finanse, Dyplomacja i Sprawy Międzynarodowe, Administracja Publiczna, Zarządzania Edukacją, Nauczania i Uczenia się.

Termin składania wniosków o stypendium upływa 1 kwietnia 2021 roku. Więcej informacji na stronie www.ada.edu.az.

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z p. Martą Szumańską, telefon: 52 374 92 78, e-mail: Marta.Szumanska@utp.edu.pl