Szkoła Programowania. Kurs dla maturzystów!
08 września 2021

Zapraszamy na kurs Szkoła Programowania: od zera do matury.

Kurs Szkoła programowania: od zera do matury przeznaczony jest dla maturzystów przygotowujących się do matury rozszerzonej z informatyki w wymiarze 15 spotkań po 3 godziny lekcyjne. Organizatorem jest Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki. Podczas kursu kładziony jest nacisk na zdobycie praktycznych umiejętności programistycznych, pozwalających na rozwiązywanie zadań maturalnych i nie tylko. Uczestnicy zostaną dołączeni do grupy na Facebooku, gdzie na bieżąco otrzymają wsparcie dotyczące zadań, kursu itd.

W programie kursu między innymi: rozwiązywanie zadań maturalnych z poprzednich lat, praca na zbiorach danych, elementy biblioteczne i zastosowania, algorytmy, triki i sztuczki programistyczne i wiele więcej.

Uczestników kursu obowiązuje wyłącznie opłata wpisowa w kwocie 90 zł, w pozostałym zakresie uczestnictwo w kursie jest bezpłatne dla wszystkich jego Uczestników.

Zapisy trwają od 8 do 21 września 2021 roku

Harmonogram kursu