Szkolenie NCN
16 stycznia 2020

Dział Nauki zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu skierowanym do wnioskodawców konkursów organizowanych przez Narodowe Centrum Nauki.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w ramach cyklicznych spotkań informacyjnych i warsztatów organizowanych przez NCN w jednostkach naukowych. W wyniku pozytywnej odpowiedzi na wystosowane przez nas zaproszenie, szkolenie odbędzie się 23.01.2020 r. w sali C8 bud. RCI – start godz. 9:00.

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
1. Oferta programowa NCN
2. Ocena wniosków
3. Struktura wniosku oraz informacje praktyczne dotyczące prawidłowego przygotowania wniosku do konkursów NCN
4. Programy NAWA skierowane do kadry naukowej oraz wspierające proces umiędzynarodowienia polskich uczelni i jednostek naukowych

Zapisy przyjmowane są do dnia 20.01.2020 r. pod adresem e-mail: Patrycja.Lutkowska@utp.edu.pl

Liczba miejsc ograniczona.