Szkolenie pt. “Oferta grantowa Fundacji na rzecz Nauki Polskiej”
15 listopada 2017

Serdecznie zapraszamy w dniu 30 listopada 2017r. na szkolenie pt. “Oferta grantowa Fundacji na rzecz Nauki Polskiej”.

Szkolenie poprowadzi dr Tomasz Poprawka, Zastępca Dyrektora ds. Działalności Programowej Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej (FNP) działa od 1991 roku. Jest pozarządową instytucją typu non profit, która realizuje misję wspierania nauki. Jest największym w Polsce pozabudżetowym źródłem finansowania nauki.

Organizatorzy szkolenia: Regionalne Centrum Innowacyjności – Centrum Transferu Technologii, Dział Nauki oraz Dział Współpracy Międzynarodowej.

Szkolenie odbędzie się w Regionalnym Centrum Innowacyjności sala nr C8 w godz. 12.00 – 14:15.

Zgłoszenia (imię/nazwisko/wydział) prosimy przesyłać na adres: monika.wnek@utp.edu.pl w terminie do 28 listopada 2017 r.