Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016
10 listopada 2016

17 listopada 2016 r. w godz. 10:00 do 15:00 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016. Organizatorem targów jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy)

Na płycie targów, w tym roku zagości ponad 80 wystawców, którzy zaprezentują swój potencjał i zaproszą do bezpośredniego kontaktu. Będzie to niecodzienna okazja dla odwiedzających by zapoznać się profilem firmy, preferencjami dotyczącymi pracowników, ofertami i wymogami na określone stanowiska pracy. Pośród nich znajdą się ogólnopolskie marki, zainteresowane rozwojem w naszym województwie. Poszukują oni pracowników naszego rejonu, rekrutując na stanowiska w swoich oddziałach.

Jak corocznie swoją ofertę zaprezentują agencje pośrednictwa pracy, poszukujące pracowników dla dużych pracodawców. Obecnie znane marki zlecają procesy rekrutacyjne agencjom pośredniczącym, które poszukują pracowników min. poprzez uczestnictwo w targach.

W trakcie targów zapraszamy również do strefy konsultacyjno-doradczej, która gromadzi doradców związanych zawodowo z instytucjami takimi jak ZUS czy Państwowa Inspekcja Pracy. Doradcy podpowiedzą jak rozwiązać problemy związane z nieprawidłowościami warunków zatrudnienia.

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych to propozycja dla tych, którzy chcą się zmierzyć ze swoją pierwszą pracą i w sposób profesjonalny przygotować do pierwszej rozmowy o zatrudnienie. Praktycy i doradcy zawodowi ocenią i podpowiedzą jak w sposób prawidłowo przygotować się do rozmowy.

Nie zabraknie również warsztatów podnoszących kompetencje zawodowe pracowników. Zapraszamy na „Biznesowy savoir-vivre, czyli co musisz wiedzieć rozpoczynając karierę zawodową” oraz „Najbardziej znany sekret marketingu – NETWORKING”!, które poprowadzą profesjonaliści w swojej branży.

Zaprosiliśmy również wizażystów, którzy podpowiedzą jak wykonać dyskretny i podkreślający charakter makijaż na rozmowę kwalifikacyjną oraz profesjonalnego fotografika, który zrobi zdjęcie do CV czy pracy dyplomowej.

Wiele branż ( IT, human resources, branża budowlana, elektroniczna, logistyka, handel, produkcja finanse, rekrutacja i wsparcie personalne, agencje doradztwa zawodowego) liczne atrakcje i konkursy przy stoiskach Wystawców, a przede wszystkim wsparcie przedstawicieli firm, do których aplikujecie.

Więcej informacji dotyczących targów zamieszczamy pod adresem: http://www.offerty.byd.pl/ oraz na FB www.facebook.com/BiuraKarier.

Studenci, któzy odwiedzą targi otrzymają usprawiedliwinie z nieobecności na zajęciach!

Zapraszamy!