UTP na Hackathon+
10 grudnia 2018

8-9 grudnia 2018 roku w Warszawie na PGE Narodowym studenci i pracownicy Pionu Teleinformatyki naszego uniwersytetu - w skrócie „UTP Team” - w ramach Hackathon+ mierzyli się w tematyce „Społecznościowej inwentaryzacji dostępności architektonicznej”. Skład zespołu „UTP Team”: Mikołaj Komisarek, Bartosz Ćwikliński, Cezary Kolaszewski, Mateusz Skopowski, Tomasz Domański, mgr inż. Sandra Śmigiel oraz dr inż. Damian Ledziński.

Hackathon+ organizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju to dwudniowy maraton programowania. Jego celem jest stworzenie dostępnych prototypów aplikacji i serwisów internetowych ułatwiających życie osób, które mają trudności w poruszaniu się i percepcji. Hackaton (H+) jest miejscem spotkań pasjonatów programowania, fachowców, którzy w ciągu jednej, pełnej doby mierzą się z samodzielnie określonymi problemami i zagadnieniami. Niewielkie, kilkuosobowe zespoły mają okazję zaprezentować swój potencjał, wiedzę i umiejętności.

Więcej informacji na: http://hackathon.miir.gov.pl/.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2018/hackathon{/gallery}