UTP na targach INNOFORM 2019
11 marca 2019

12-14 marca 2019 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® 2019.

Ofertę współpracy z biznesem przedstawi także Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Na uniwersyteckim stoisku zostaną zaprezentowane projekty związane z przemysłem narzędziowo-przetwórczym, osiągnięcia i dokonania wykładowców. Uczelnia dysponuje ogromnym potencjałem naukowo-badawczym, którym chce zainteresować przedstawicieli wystawiających się branż.

Wydarzenie organizowane jest przez Bydgoski Klaster Przemysłowy, który zrzesza kilkadziesiąt firm i Targi w Krakowie Sp. z o.o., firmę o ponad 20-letnim doświadczeniu w organizacji wystaw, konferencji oraz sympozjów.