UTP na XXVI edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018
04 czerwca 2018

Wystawa od lat jest najważniejszym na krajowym rynku oraz jednym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej 400 wystawców oraz 10 000 osób zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Wystawcy podczas Targów prezentują swoje produkty i rozwiązania w następujących grupach:

• Systemy i urządzenia służące uzdatnianiu wody.
  • Systemy i urządzenia służące do oczyszczania ścieków.
  • Urządzenia pomiarowe stacji, technika pomiarów, regulacji i analiz.
  • Maszyny i urządzenia służące do budowy, naprawy i utrzymania sieci wod-kan.
  • Pompy, mieszadła, armatura.
  • Regeneracja sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz studni głębinowych.
  • Rury, studnie i kształtki do budowy sieci wod-kan.
  • Pojazdy specjalistyczne.
  • Sprzęt zabezpieczający oraz ratowniczy.
  • Programy komputerowe dla firm wod-kan w zakresie zarządzania ekonomicznego i infrastrukturą techniczną.
  • Działalność wydawnicza, szkoleniowa i consultingowa.
  • Pozostała działalność związana z branżą.

Stoisko naszej uczelni organizuje Centrum Transferu Technologii UTP – zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – www.ctt.utp.edu.pl.