Uwaga! Szkolimy „Bioinformatyków Mikrobiologii Żywności”
10 lutego 2021

Czy wiesz, że nauka i przemysł w dużej mierze opierają się na analizie dużej ilości danych (tzw. Big Data)? Chcesz zdobyć nowe kompetencje w zawodzie przyszłości? Weź udział w projekcie LEGO i zostań Bioinformatykiem Mikrobiologii Żywności!

W projekcie LEGO (Learning Genomics for Food Safety) opracowaliśmy program nauczania, którego nie znajdziesz na żadnym europejskim uniwersytecie. Dlaczego to zrobiliśmy? Dlatego że #ŚwiatPotrzebujeInżynierów i zauważyliśmy lukę w kształceniu bioinformatyków. Jeżeli chcesz jako pierwszy poznać świat bioinformatyki drobnoustrojów, aby wiedzę i praktyczne umiejętności móc wykorzystać w przyszłości do analizy danych z sekwencjonowania prób żywności, zapraszamy do testowania naszej platformy e-learningowej.

Testowaniu podlegać będą trzy interdyscyplinarne moduły e-learningowe. Zaliczenie testu przewidzianego na zakończenie każdego modułu, uprawnia do otrzymania certyfikatu uczestnictwa i tzw. „open badge” (międzynarodowy wirtualny certyfikat uznający wiedzę i umiejętności w Internecie). Spośród osób, które zdobędą „open badge” dla modułu 1 i 2 oraz ukończą moduł 3, wybranych zostanie sześć, które odbędą 10 dniowe szkolenie w IZSAM Teramo we Włoszech.

Wszyscy Studenci uczestniczący w testowaniu platformy e-learningowej otrzymają drobne prezenty przygotowane przez Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich UTP dr hab. inż. Małgorzatę Gotowską, prof. uczelni.

Ponadto w przypadku Studentów WHiBZ godziny przeznaczone na testowanie platformy e- learningowej zostaną zaliczone na poczet praktyk, decyzją Prodziekan ds. kształcenia i spraw studenckich dr Aleksandry Roślewskiej, prof. uczelni.

Zapisywać się można na stronie.