Wagary z Politechniką 2024
04 marca 2024

21 marca 2024 r. na terenie kampusu Politechniki Bydgoskiej odbęda się WAGARY Z POLITECHNIKĄ - wiosenna impreza w formie pikniku naukowego organizowana dla uczniów szkół średnich. Między 9:00 a 14:00, w przestrzeni fordońskiego kampusu, zaprezentują się wszystkie wydziały naszej uczelni. Szykujemy dla wagarowiczów inspirujące wykłady popularnonaukowe, warsztaty z różnych dziedzin, spotkania z kołami naukowymi, rozmowy o egzaminach i rekrutacji na studia w formie Q&A, mnóstwo gier i zabaw w naszych namiotach. Młodzież zobaczy, jak wygląda życie studenckie i co oferuje im świat nauki! A tych, którzy już myślą o pierwszej pracy zaprosimy na Targi Pracy i Kariery - YOUR FUTURE 2024.

Do udziału w Wagarach zapraszamy przede wszystkim klasy maturalne - to idealny moment, aby rozważyć dostępne kierunki studiów i poznać ofertę edukacyjną Politechniki Bydgoskiej z bliska.

✍️Rejestracja na wydarzenie jest wymagana i bardzo prosta - wystarczy, że szkoła wyśle do nas krótkie zgłoszenie -> FORMULARZ

Spędźcie dzień pełen naukowych odkryć i inspirujących rozmów. Pokażemy, że nauka to przygoda, która nigdy się nie kończy!

#ŚwiatPotrzebujeInżynierów #InżynierowieSąZpolitechniki

PROGRAM WYKŁADÓW - AULA 1B, BUDYNEK AUDITORIUM NOVUM
(limit miejsc na każdy: 250 osób, zapisy nie obowiązują)