Współpraca UTP z Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli
28 września 2020

28 września 2020 roku zostało podpisane porozumienie między Województwem Kujawsko-Pomorskim reprezentowanym przez Roberta Preusa – Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy a naszym Uniwersytetem reprezentowanym przez rektora prof. dr. hab. inż. Marka Adamskiego.

Porozumienie to ma na celu m.in. wymianę doświadczeń między nauczycielami akademickimi i nauczycielami szkół, wsparcie merytoryczne, promocję i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, dostosowanie oferty edukacyjnej do wymagań współczesnego rynku pracy czy pozyskiwanie partnerów do odbywania praktyk przez najlepszych studentów. Współpraca polegać ma przede wszystkim na wspólnej organizacji konferencji, wykładów, warsztatów, szkoleń, kampanii informacyjnych, konsultacji, udziale we wspólnych projektach edukacyjnych jak również ewaluacji wspólnych przedsięwzięć.

Życzymy owocnej współpracy.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2020/porozumienie{/gallery}