XXVI Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018
29 czerwca 2018

W dniach 5-7 czerwca 2018 r. w Bydgoszczy odbyła się XXVI edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018.

Organizatorem wydarzenia była Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”. W ramach projektu Inkubator Innowacyjności+, z inicjatywy Centrum Transferu Technologii UTP, w bieżącej edycji wydarzenia nasza uczelnia miała swoje stanowisko.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy reprezentowali przedstawiciele dwóch wydziałów:
• Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska,
• Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej,

oraz przedstawiciele Centrum Transferu Technologii UTP (Brokerzy Innowacji mgr Dorota Flizikowska, mgr inż. Patrycja Bałdowska – Witos oraz specjalista ds. innowacji i promocji Przemysław Muller).

Składy osobowe reprezentacji:
Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska: dr Marek Ramczyk, dr inż. Magdalena Nakielska, dr inż. Ryszard Okoński, mgr inż. Julita Milik, mgr inż. Justyna Śliwińska oraz inż. Renata Miler.

Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej reprezentowali: dr Teresa Rauckyte - Żak i dr inż. Sławomir Żak.