Zakończenie "Letniej szkoły kreatywności" na UTP
29 lipca 2019

Była radość przy odbieraniu dyplomów i łzy podczas rozstania. Uczestnicy kolonii wrócili do swoich domów pełni wrażeń.

Podczas drugiej edycji „Letniej szkoły kreatywności” koloniści nie tylko odpoczywali, ale poznali także tajniki budowy, programowania i sterowania robotami z lego-technic. Uczestnicy kolonii dowiedzieli się, z czego składają się rośliny i jak rozpoznać jakość żywności. Podczas zajęć z designu rozwijali swoje zdolności plastyczne. Nie zabrakło też zajęć sportowo-rekreacyjnych, wycieczek po regionie i po prostu dobrej zabawy. Zajęcia były prowadzone przez wykładowców UTP.

„Mali odkrywcy na tropie nauki” to projekt realizowany przez UTP w ramach POWR.03.01.00-00-U197/17 finansowanego z Funduszy Unii Europejskiej.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2019/zakonlsk2019{/gallery}