Zakończona rekrutacja na studia stacjonarne pierwszego stopnia na UTP (Tura 1)
28 sierpnia 2020

Gratulujemy przyjęcia na studia na UTP!

Szanowni Państwo, gratulujemy przyjęcia na studia na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym i dziękujemy za wybranie naszego Uniwersytetu.
Rozpoczęcie studiów wiąże się z wieloma sprawami organizacyjnymi. W związku z sytuacją epidemiczną i utrudnionym kontakcie osobistym zachęcam do dokładnego zapoznania się z załączonymi poniżej komunikatami i informacjami.

Wszystkie osoby przyjęte na studia w UTP proszę o pobranie poniższych dokumentów oraz ich wydrukowanie (lub przepisanie - czytelnie), podpisanie i przesłanie do Uniwersytetu w formie papierowej na adres pocztowy właściwego dziekanatu w terminie nie później niż do 01.10.2020.

• ŚLUBOWANIE -> pobierz
  • OŚWIADCZENIE W SPRAWIE OPŁAT ZA USŁUGI EDUKACYJNE -> pobierz
  • WNIOSEK O ELS -> pobierz

Szczegóły w ww. Komunikatach.

Wykaz adresów dziekanatów wydziałów -> pobierz

Informacje dla osób nieprzyjętych na studia w Turze 1 z powodu nieuruchomienia kształcenia na wybranym kierunku (zbyt mała liczba zgłoszeń) -> pobierz.

Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich – dr inż. Marcin Drechny, profesor uczelni