Zakończyło się certyfikowane szkolenie z podnoszenia kompetencji miękkich pt. „Sztuka dydaktyki akademickiej"
28 lipca 2023

28 lipca zakończyło się 64 h szkolenie pt. „Sztuka dydaktyki akademickiej" dla nauczycieli akademickich  realizowane w ramach projektu „Doskonałość dydaktyczna Uczelni”  ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.4 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego.

Ramowy program szkolenia obejmował następujace treści:
•  Przygotowanie zespołu do efektywnej i satysfakcjonującej pracy indywidualnej z podopiecznymi;
• Przygotowanie grupy szkoleniowej do wypracowania wizji oraz wdrożenia systemowego rozwoju pracowników uczelni;
• Pozyskanie praktycznej wiedzy w tematach realizowanych podczas programu;
• Wykorzystanie narzędzi coachingowych i tutorskich do budowania motywacji oraz realizacji indywidualnych projektów edukacyjnych;
• Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w pracy, podniesienie kompetencji dydaktycznych i zarządczych.