Zmarł prof. dr hab. Jan Janusz Meller
16 listopada 2018

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 12 listopada 2018 roku odszedł prof. dr hab. Jan Janusz Meller.

Związał się z naszą uczelnią w 1966 r., funkcjonującą wówczas jeszcze jako Wyższa Szkoła Inżynierska. Poświęcił uczelni 33 lata pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej. Pełnił wiele funkcji i zajmował liczne stanowiska kierownicze, w tym Dyrektora Instytutu Nauk Humanistycznych i Ekonomicznych. W pracy naukowej koncentrował się na zagadnieniach polityki społecznej i rynku pracy. Był członkiem licznych placówek naukowych, organizacji i stowarzyszeń w tym m.in. Komitetu Nauk o Pracy i Polityki Społecznej Polskiej Akademii Nauk oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Za swój dorobek naukowy oraz pracę zawodową został odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Cześć jego Pamięci!

Rodzinie oraz bliskim
wyrazy głębokiego współczucia składa kierownictwo i społeczność akademicka
Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 24.11.2018 r. w Nakle nad Notecią.