Zostań rektorem UTP na jeden dzień!
28 stycznia 2021

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy poszukuje nowego Rektora!

Stanowisko przez jeden dzień pełnić będzie zwycięzca charytatywnej licytacji, odbywającej się w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

"Jednodniowy" Rektor otrzyma od władz uczelni symboliczny akt przekazania stanowiska i kierowania bydgoskim uniwersytetem. Następnie spotka się z Prorektorami i Kanclerzem UTP. Wspólnie z rzecznikiem prasowym przygotuje się do briefingu prasowego. W planie dnia znajdzie się także zwiedzanie kampusu oraz sesja fotograficzna w rektorskiej todze.

Zachęcam do licytacji i dzielenia się dobrem. W odpowiedzi na nie, ja podzielę się swoim stanowiskiem i obowiązkami – mówi prof. Marek Adamski, Rektor UTP. Licytować można TUTAJ

Licytacja na portalu aukcyjnym potrwa do 6 lutego (sobota, godz. 16:54:36). Dochód z aukcji zostanie przekazany na zakup sprzętu medycznego przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Społeczność akademicka wspiera również WOŚP za pomocą wpłat do dedykowanej eSkarbonki UTP.