Wizyta władz ZUT na Politechnice Bydgoskiej
04 września 2024

4 września 2024 roku gościliśmy w murach Politechniki Bydgoskiej władze rektorskie Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

W spotkaniu uczestniczyli rektorzy obydwu uczelni - prof. dr hab. inż. Marek Adamski i prof. dr hab. inż. Arkadiusz Terman. Obecni byli także prorektorzy - zastępca rektora, prorektor ds. rozwoju - dr hab. inż. Szymon Różański, prorektor ds. nauki i ewaluacji - dr hab. inż. Łukasz Skowroński oraz pierwszy zastępca rektora - dr hab. inż. Krzysztof Pietrusewicz, prof. ZUT i prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej - prof. dr hab. inż. Karol Fijałkowski.

Rozmowy dotyczyły międzyuczelnianej współpracy, a także planów związanych z rozpoczynającą się kadencją.