Klasa politechniczna w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy
11 września 2024

11 września 2024 roku do programu "Politechnika z klasą" dołączyła kolejna szkoła - Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy. Umowę w tej sprawie podpisali JM Rektor prof. dr hab. inż. Marek Adamski oraz Dyrektor mgr Damian Meller.

Politechnikę Bydgoską reprezentowali również Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich - dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, prof. PBŚ, Dziekan Wydziału Zarządzania - dr hab. Iwona Posadzińska, prof. PBŚ, Prodziekan ds. kształcenia i spraw studenckich - dr inż. Małgorzata Michalcewicz-Kaniowska, prof. PBŚ. W spotkaniu uczestniczyła także Marlena Konwent-Zielińska z ZSEA.

Koordynatorzy projektu to dr Anna Michałek z Wydziału Zarządzania Politechniki Bydgoskiej i mgr Monika Zilin (wychowawca "klasy politechnicznej") ze strony szkoły.