Konferencja Dziekanów. WHiBZ
25 czerwca 2024

24-26 czerwca 2024 roku w Hotelu City odbywa się coroczna Konferencja Dziekanów, Dyrektorów Instytutów, Prodziekanów, Przewodniczących Rad Naukowych w dyscyplinie Zootechnika i Rybactwo.

Tym razem organizatorem jest Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt PBŚ. W obradach udział biorą przedstawiciele 11 jednostek (uczelni i instytutów) z całej Polski. Zaproszono znakomitych gości tj. przedstawicieli Rady Doskonałości Naukowej, Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz Narodowego Centrum Nauki. Obrady uroczyście otworzył JM Rektor prof. Marek Adamski oraz Dziekan Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt dr hab. Małgorzata Grabowicz, prof. PBŚ. Program tegorocznej konferencji obejmuje zagadnienia związane z dążeniem do doskonałości dydaktycznej i naukowej.