Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów. Perspektywy 2022 na Politechnice Bydgoskiej
29 września 2022

30 września na Politechnice Bydgoskiej odbędzie się Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów. Zapraszamy w godzinach 8:30-15:00 na kampus przy al. S. Kaliskiego 7.

W wyborze ścieżki kształcenia nie można zdać się na przypadek. Dlatego Fundacja Edukacyjna Perspektywy już od 16 lat organizuje co roku we wrześniu ogólnopolską kampanię Salon Maturzystów Perspektywy. Już jutro spotkamy się na naszej uczelni!

W programie spotkań m.in.:

• Prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2023/2024 z udziałem przedstawicieli uczelni;
  • Wszystko o maturze 2023 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych – spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

Salon Maturzystów 2022 został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka i Przewodniczącego KRASP prof. Arkadiusza Mężyka.

Więcej informacji na stronie