Mundial w Katarze coraz bliżej. #AkademickaBydgoszcz
15 listopada 2022

Zapraszamy studentów wszystkich bydgoskich uczelni do wspólnego kibicowania i przeżywania piłkarskich emocji.

W kampusie Politechniki Bydgoskiej funkcjonować będzie specjalna Studencka Strefa Kibica zlokalizowana w pobliżu akademików PBŚ, w budynku dawnej stołówki przy ul. W. Andersa 1 w Bydgoszczy. Zaplanowaliśmy wspólne oglądanie wszystkich meczów reprezentacji Polski. Ze względu na sporą grupę hiszpańskich studentów, transmitować będziemy także mecze reprezentacji Hiszpanii.

Mecze będzie można obejrzeć na dużym ekranie o powierzchni 15 m2.  Nie zabraknie darmowego poczęstunku i konkursów z piłkarskimi nagrodami. Korzystanie z Akademickiej Strefy Kibica jest bezpłatne i możliwe po okazaniu legitymacji studenckiej. Otwarcie strefy zaplanowano na 30 min. przed rozpoczęciem meczu.

23 listopada (środa), godz. 17:00 Hiszpania – Kostaryka
26 listopada (sobota), godz. 14:00 Polska – Arabia Saudyjska