Podsumowanie konferencji "Politechnika dialogu - porozmawiajmy o przyszłości edukacji"
28 listopada 2022

24 listopada Politechnika Bydgoska zorganizowała konferencję pt. „Politechnika Dialogu – porozmawiajmy o przyszłości edukacji”. Była to okazja do spotkania dwóch środowisk: szkół średnich i uczelni wyższych. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia na to wydarzenie wszystkim dyrektorom i nauczycielom z województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, a nawet warmińsko-mazurskiego.

Gratulujemy też wyróżnionym szkołom, które w ostatnim roku współpracowały z naszą uczelnią:

• Zespół Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bydgoszczy
  • Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Samostrzelu
  • Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy
  • ZSE-A ("Ekonomik")
  • Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy

SUPER WYRÓŻNIENIE - za wsparcie Politechniki w Drodze trafiło do Zespołu Szkół Rolniczych im. Władysława Grabskiego w Grudziądzu i do Dyrektora Pana dr. inż. Arkadiusza Wojciechowskiego.

Po części plenarnej zaprosiliśmy naszych uczestników do strefy Novum at Schola i Strefy Dobrych Praktyk. Tam pedagodzy mogli zapoznać się z najnowszymi nowinkami technologicznymi z obszaru edukacji i poznać naszych partnerów.