Superpuchar Polski w Szachach
24 listopada 2022

Już w najbliższą sobotę, 26.11.2022, zapraszamy miłośników szachów. Jak wiadomo królewska gra w naszym pięknym regionie stała się jedną z najbardziej popularnych dyscyplin  sportowych. Po zeszłorocznym sukcesie Superpucharu Polski w Szachach, kiedy to swój pojedynek stoczyli najbardziej utalentowani Polscy szachiści, Jan Krzysztof Duda i Radosław Wojtaszek, przyszedł czas na kobiety. Rok 2022 jest w szachach rokiem kobiet, dlatego zaprosiliśmy na tegoroczny Superpuchar Polski w Szachach, pod honorowym patronatem Pana Ministra Łukasza Schreibera, naszą czołową Polską zawodniczkę Alinę Kashlinskaya oraz Michalinę Rudzińską, obecną Indywidualną Mistrzynię Polski w Szachach.  

W to popołudnie mamy również niespodziankę dla wszystkich fanów piłki nożnej. Przeżyjemy wspólnie występ Reprezentacji Polski w meczu z Arabią Saudyjską podczas Mistrzostw Świata.  

Nie zabraknie także elementu artystycznego. Wydarzenie umili swoim śpiewem wspaniała bydgoska wokalistka, finalistka The Voice of Poland Anna Hnatowicz.  

Przeżyjmy razem sportowe emocje! Zapraszamy na godzinę 10:30 do Auditorium Novum Politechniki Bydgoskiej przy ulicy Kaliskiego 7 w bydgoskim Fordonie.