Zapisy na V edycję Legii Akademickiej
09 listopada 2021

Na podstawie naboru ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, Politechnika Bydgoska podejmuje wyzwanie przystąpienia do projektu „Legia Akademicka”.   

Sposób realizacji tego zadania na Politechnice Bydgoskiej będzie uzależniony od ilości zainteresowanych studentów, ilości przydzielonych przez Ministerstwo grup szkoleniowych oraz od rozwoju sytuacji pandemicznej. O szczegółach będziemy informować w kolejnych komunikatach.

Wnioski dostępne są w załączonym pliku. Można je również otrzymać:

  • w Sekretariacie Prorektora ds. Kształcenia i Spraw Studenckich – budynek RCI Kaliskiego 7, pok. RCI A12;
  • u Specjalisty ds. Obronnych – budynek A w obiekcie Kaliskiego 7, pok. A026.

Wypełniony wniosek (z oryginalnym podpisem) należy złożyć w ww. komórkach organizacyjnych w nieprzekraczalnym terminie do 19 listopada 2021.

Szczegółowe informacje na internetowej stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki w zakładce „Legia Akademicka” – V edycja projektu.

Kontakt:

  • Koordynator edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej na PBŚ: mgr inż. Marian Politowicz – Specjalista ds. Obronnych PBŚ, adres jak wyżej (pracuje w dniach poniedziałek-środa, w godzinach 6:30 – 14:30), tel. 52-374-9322, e-mail: marian.politowicz@pbs.edu.pl;
  • Administracja Legii Akademickiej na PBŚ: dr inż. Beata Wasińska-Graczyk – Dział Kształcenia i Spraw Studenckich – budynek RCI Kaliskiego 7, pok. RCI A17, tel. 52-374-9480, e-mail: Beata.Wasinska-Graczyk@pbs.edu.pl