Zawody wędkarskie o puchar JM Rektora Politechniki Bydgoskiej 2026 za nami!
22 czerwca 2026
20 czerwca 2026 roku nad Zalewem Koronowskim w Sokole-Kuźnicy odbyły się Indywidualne Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar JM Rektora Politechniki Bydgoskiej. W zawodach uczestniczyło 21 zawodników - pracowników, emerytów, studentów oraz juniorów.
Klasyfikacja końcowa:
- Benedykt Kowalewski
- Piotr Ścieszka
- Halina Kasica
- Szymon Różański
- Czesław Kasica
- Benedykt Pułkownik
Największa ryba: Benedykt Pułkownik
Klasyfikacja kobiet:
- Halina Kasica
- Magdalena Książek
Startował jeden junior: Jędrzej Łączny
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, sportową rywalizację i wspólnie spędzony czas nad wodą. Gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym zawodnikom.
Pozostałe aktualności
18 czerwca 2026
17 czerwca 2026