Ogłoszenie o konkursie „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”
18 września 2024

Celem programu jest wsparcie studenckich kół naukowych w realizacji badań naukowych i prac rozwojowych oraz w transferze wyników prowadzonych projektów do sfery gospodarczej. Dodatkowo program umożliwia zdobywanie przez studentów kompetencji miękkich przydatnych do skutecznego zarządzania tymi projektami. W ramach przedsięwzięcia możliwy jest także zakup certyfikatów i licencji niezbędnych w procesie komercjalizacji wyników swoich prac badawczych.
Do udziału w programie uprawnione są Uczelnie.

Koła naukowe mogą uzyskać finansowanie albo dofinansowanie projektu, które nie przekracza 70 tys. zł. Dopuszczany jest udział środków własnych (wkładu własnego) w kosztach przedsięwzięcia, ale nie jest to warunek obligatoryjny.
Szczegółowe informacje na temat aktualnego naboru dostępne są na stronie www MNiSW.
Nabór wniosków rozpocznie się 30 września i potrwa do 4 listopada 2024 r.

Informacji na temat konkursu udziela Centrum Nauki - Sekcja Pozyskiwania Projektów
Kontakt: e-mail: nauka@pbs.edu.pl, tel.: 52 374 94 95