Zebranie w sprawie praktyk/staży w USA
05 grudnia 2017

12 grudnia 2017 r. (wtorek) o godz. 18:00 w sali B-2 (ul. Bernardyńska 6/8, siedziba Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii UTP) odbędzie się zebranie informacyjno-organizacyjne w sprawie praktyk/staży w USA.

Zapraszamy studentów (głównie Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt) na spotkanie informacyjne z przedstawicielem the Ohio Program, koordynowanym przez the Ohio State University w Stanach Zjednoczonych.

Program wymiany międzynarodowej z the Ohio State University specjalizuje się w organizacji praktyk i staży w firmach działających w obszarze m.in. ogrodnictwa, rolnictwa (produkcja roślinna i zwierzęca), utrzymania terenów zielonych
i innych jednostkach agrobiznesu (produkcja pasz, środków ochrony roślin, nasienna itp.).