Wnioski o zakwaterowanie w Domu Studenta w roku akademickim 2022/2023
06 lipca 2022

Drodzy studenci.

Począwszy od 7 lipca udostępniamy w USOSweb wnioski o zakwaterowanie w Domach Studenta w roku akademickim 2022/2023.

Wnioski będą aktywne i rozpatrywane według kolejności wpływu w dwóch turach:

Tura 1:  7 lipca – 24 lipca

Tura 2:  8 sierpnia – 9 października

Wniosek wystarczy wypełnić w USOSweb i zatwierdzić – nie jest wymagany wydruk ani inne dokumenty. Znajdziecie go w zakładce: DLA WSZYSTKICH => WNIOSKI

Osoby rekrutujące się na pierwszy rok studiów wnioski wypełniają w 2 turze po przyjęciu na studia i otrzymaniu danych do logowania do USOSweb.

W przypadku problemów z logowaniem do USOSweb należy kontaktować się pod adresem: usosweb@pbs.edu.pl

Decyzja w sprawie przynania miejsca widoczna jest w statusie wniosku w USOSweb. Powiadomienie o zmianie statusu wniosku można odebrać logując się do poczty w domenie pbs.edu.pl.

Ceny za miejsce w Domu Studenta obowiązujące studentów Politechniki od 1 października 2022 r.:

Fordon

w pokoju studenckim (segmenty 4-pokojowe)

625 zł

450 zł

w pokoju studenckim (segmenty 2-pokojowe)

645 zł

470 zł

Błonie

w pokoju studenckim

625 zł

450 zł

Studenci innych uczelni obywatelstwa polskiego mogą złożyć wniosek wysyłając formularz znajdujący się na stronie na adres e-mail lub tradycyjnie pocztą do administracji wybranego DS.