Studiuj i pracuj

 

Program STUDIUJ I PRACUJ

Nowa formuła studiów stacjonarnych II stopnia, która realizowana jest w obrębie 10 kierunków oferty dydaktycznej Politechniki Bydgoskiej. To propozycja dla wszystkich, którzy naukę chcą pogodzić z pracą bez konieczności studiowania w trybie zaocznym – całkowicie za darmo. 

Jak to działa?
Wybierasz grupę popołudniową spośród kierunków objętych programem STUDIUJ I PRACUJ. Ćwiczenia i zajęcia laboratoryjne odbywać się będą w trybie stacjonarnym po godzinie 16:00 w wybrane dni tygodnia. Większość wykładów realizowana będzie w trybie zdalnym.
Studiuj i pracuj… a weekend należy do Ciebie!

Rozpocznij PRACĘ na STUDIACH

Jeśli nie chcesz czekać na dyplom ukończenia studiów, żeby móc zacząć pracować – nic straconego!
Podczas studiów stacjonarnych II stopnia będziesz mógł skorzystać z dedykowanych ofert pracy przygotowanych przez firmy z regionu kujawsko-pomorskiego. Grupę tę stanowi ponad 100 przedsiębiorstw. Poszczególne propozycje uwzględniają możliwość kształcenia stacjonarnego w grupach popołudniowych.

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO!

Bezpłatny kurs LEAN MANAGEMENT

W ramach studiów stacjonarnych II stopnia Politechnika Bydgoska (grup tradycyjnych i popołudniowych) przygotowała bezpłatny kurs Lean Management. To cykl wykładów i zajęć warsztatowych, podczas których poznasz zasady, korzyści, narzędzia oraz techniki wdrożenia „odchudzonego zarządzania” w przedsiębiorstwie - wiodącej koncepcji kształtowania i optymalizacji procesów produkcyjnych czy usługowych. 
 

Wyróżnij się na rynku pracy i zaskocz przyszłego pracodawcę zdobytymi kompetencjami!

Kierunki objęte formułą STUDIUJ I PRACUJ

STUDIUJESZ I PRACUJESZ, a w weekend… ODPOCZYWASZ!


Pozostałe kierunki, które możecie wybrać w ramach rekrutacji II stopnia (stacjonarne i niestacjonarne):

Pełna lista na rekrutacja.pbs.edu.pl.