Pokoje gościnne PBŚ

Politechnika Bydgoska zaprasza do korzystania z noclegów w Domu Studenta

Oferujemy:
pokoje gościnne jedno- oraz dwuosobowe w aneksach dwupokojowych z łazienką. Do dyspozycji naszych gości oddajemy: 33 pokoje 1-osobowe oraz 31 pokoi 2-osobowych na wydzielonych, zamykanych piętrach Domu Studenta F2 (Al. Prof. S. Kaliskiego 14, 85-796 Bydgoszcz).
Na wyposażeniu każdego pokoju znajdują się: łóżka 1-osobowe, lodówka, dostęp do Internetu WIFI, naczynia (szklanki, filiżanki), w łazience kabina prysznicowa, podstawowe przybory toaletowe (ręczniki, mydło, papier toaletowy), czajnik bezprzewodowy w kuchni ogólnodostępnej na piętrze.
W Barze Słonecznym, znajdującym się na parterze Domu Studenta, istnieje możliwość indywidualnego zamówienia posiłków pod numerem telefonu +48 665 228 171.

Lokalizacja:
Dom Studenta F-2 usytuowany jest na Osiedlu Fordon w bezpośrednim sąsiedztwie Rektoratu i budynków dydaktycznych Uczelni (Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki, Wydziału Inżynierii Mechanicznej), Regionalnego Centrum Innowacyjności oraz Biblioteki Głównej.
 
Odległości:
do centrum miasta (Dworzec PKP) 12 km, do centrum miasta (Dworzec PKS) 9 km, do Centrum Onkologii 2 km. Dojazd: z Dworca PKP bezpośredni tramwaj 5, z Dworca PKS bezpośredni tramwaj 3, 5 lub 10.


Opłaty:
Opłaty za noclegi w pokojach gościnnych wynoszą:

  • 85 zł – pokój jednoosobowy
  • 150 zł – pokój dwuosobowy (2 osoby w pokoju)
  • 112,50 zł – pokój dwuosobowy (1 osoba w pokoju)

Ceny dotyczą odpłatności za dobę pobytu i zawierają 8% podatek VAT.

Rezerwacje przyjmuje Administracja Domu Studenta pod numerem telefonu: 52 340 87 95.